Свята

«Новорічна ліга сміху» від старшокласників

Сьогодні, завдяки нашим старшокласникам, вкотре переконуємося, що українці - незламні, сильні духом та наполегливі. Адже, незважаючи на погану погоду, на відсутність світла і тепла, «Новорічна ліга сміху» відбулася. Аби привітати всіх з прийдешніми святами та підняти настрій, учні підготували цікаві гумористичні сценки та оригінальні танцювальні номери, де активно проявили свої творчі здібності.

14:29 22.12.2023

«Різдвяна мрія» від учнів 7-В класу

«Різдвяна мрія» від учнів 7-В класу розчулила сьогодні всіх присутніх в залі. Головна героїня свята загадала найзаповітніше бажання для своєї родини - аби тато повернувся з фронту, аби вся сімʼя сіла за стіл у Святвечір. І ця мрія здійснилася! На небі зійшла перша різдвяна зірочка, а з нею до хати прийшли перші колядники і тато повернувся живим додому.

15:44 21.12.2023

День вчителя

Добрий гумор завжди допомагав пережити найважчі часи. «Дистанційна мобілізація». Саме так називалася святкова програма до Дня працівника освіти, яку підготували випускники нашого закладу. Учні вдало зіграли ролі вчителів, учнів та батьків у сценках «Історія трьох учительок », «Електронний щоденник», «Батьківські збори», «Урок фізики (наслідки дистанційного навчання)». Дуже цікавим був гороскоп для вчителів на 2023/2024 навчальний рік від креативних астрологів. Пісні-подяки вчителям за їх нелегку роботу прозвучали фінальним акордом.

13:52 30.09.2023

Виускний вечір 2023

Урочистий випускний  вечір «Імідж - 2023» пройшов дуже зворушливо. Адже це свято веселе і сумне водночас. Сумне, бо учні прощаються зі школою, вчителями і йдуть у доросле життя. Веселе, бо сьогодні вони отримають перший дорослий документ і самостійно ступають на нову сходинку життя.      Щирі побажання та вітання пролунали сьогодні випускникам від директора, адміністрації, класних керівників, батьків. Адже це ті люди, які допомагали їм пройти шкільний шлях, підтримували у складні моменти та були поруч протягом усього цього часу.     Отож, «Прощавай школо!», «Щасливої дороги, шановні випускники».

17:39 18.06.2023

Слова вдячності матерям від учнів 4-Б класу

Мама, ненька, матуся...Найрідніше, наймиліше, найтепліше слово у світі. Мама перебуває поряд з нами під час всіх найважливіших подій в житті, навчає нас першим словам, крокам та іншим навичкам. Недарма у світі створили особливе свято для вшанування мами - День Матері. В Україні його традиційно святкують в другу неділю травня. Самі теплі, щирі та ніжні слова передали учні 4-Б класу своїм матусям.

17:30 15.05.2023

Слова вдячності матерям від учнів 8-А класу

У Копашнівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів пройшло свято до Дня Матері, яке організувала класний керівник Чулей М.В. з учнями 8-А класу. Свою шану і повагу до матерів школярі намагалися передати в кожному слові, в кожній пісні. Тут звучали слова вдячності і трепетної любові.

17:08 15.05.2023