Святкування Великодня у Копашнівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Великдень - величне і світле свято для кожного з нас. Кожна родина веде ретельні приготування, прибирає та прикрашає оселю. Наша шкільна родина теж готувалася до свята, як належить. Щоб створити особливий настрій у закладі освіти, вчителі трудового навчання разом з учнями оформили у фойє школи святковий великодній куточок. На виховному занятті біля виставки робіт Наталія Василівна Довганич та учні розповіли про роль Великодня у житті людини, про традиції святкування і як вони зберігаються та примножуються в Україні та пригостила всіх присутніх пісним передсвятковим короваєм. Виставка Великодніх композицій, писанок показала наскільки талановитими є наші учні!

19:01 03.05.2024

Тиждень початкової школи

Цікаво та весело пройшов Тиждень початкової школи з 22 по 26 квітня в Копашнівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів. У цей період плідно і згуртовано працювали вчителі, вихователі ГПД та учні. Під час проведення Тижня робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей. Тематика кожного дня була різна: понеділок - "Казковий світ дитинства", вівторок - "За мир в усьому світі - це значить за життя", середа - "Мелодійна українська мова", четвер - "День любителів природи", п'ятниця - " З Україною в серці".

22:22 26.04.2024

Чорнобильська катастрофа

В історії нашого народу чимало трагічних сторінок та скорботних дат. Одна з них - 26 квітня 1986 року. Сьогодні у нашому закладі було проведено годину-спомин «Чорнобиль не має минулого часу», мета якої донести учням інформацію про найбільшу техногенну катастрофу, її вплив на навколишнє середовище та здоровʼя людей. Учні вшанували памʼять загиблих та героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та навчилися співчувати чужій біді.

20:03 26.04.2024

Тиждень фізики і хімії

Із 8 по 12 квітня в Копашнівському ЗЗСО пройшов тиждень фізики і хімії. Метою проведення тематичного тижня було розширення та поглиблення знань з хімії та фізики. Вчителі хімії Багара Н.І. та Шутко О.В., провели ряд цікавих заходів, а саме:

22:12 15.04.2024

"Пророчий голос Кобзаря" від учнів 9-Б класу

Зважаючи на доленосні й бурхливі події в Україні, Тарас Шевченко живе посеред нас, додає сміливості, впевненості в боротьбі з нашим відвертим і прихованим ворогом. Пророчі слова Кобзаря наскрізь просякнуті страшними передчуттями долі України на багато століть.

17:16 11.03.2024

Тиждень інформатики

Тиждень інформатики пройшов під девізом: «Хто володіє інформацією, той володіє світом!» Метою проведення тематичного тижня було поглиблення й розширення знань з інформатики; підвищення інтересу учнів до предмету; формування пізнавальної активності, розширення кругозору учнів; формування креативних комунікативних умінь школярів; розвиток особистісних якостей та інтелектуальних здібностей учнів.

17:49 23.02.2024