Гра "Сокіл" ("Джура")

І територіальний етап гри «Сокіл» («Джура») 2024 старшої вікової групи

#_Хустська_міська_рада_ #_Управління_освіти_релігій_ та у справах національностей Рій «Закарпатські козаки» (старшої вікової групи) Копашнівського ЗЗСО сьогодні взяв участь у І територіальному етапі військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). Учні достойно представили наш заклад освіти в різних етапах та згуртовано досягали поставлених цілей.

17:29 01.05.2024

І територіальний етап гри «Сокіл» («Джура») 2024 середньої вікової категорії

Рій «Козацька слава» середньої вікової категорії Копашнівського ЗЗСО взяв участь у І територіальному етапі гри. Учні мали можливість показати свої знання, вміння та навички і позмагалися з іншими командами у таких конкурсах:

17:17 30.04.2024

Акція «До вершин Перемоги!»

До акції «До вершин Перемоги!»до Дня захисників і захисниць України Всесвітнього дня туризму приєдналися і учні нашого закладу. Рій «Закарпатські козаки» піднялися на одну з найвищих вершин нашої місцевості - Гатар. Назву вибрано з лексикону мешканців нашого населеного пункту та сусідніх сіл. Гатар - це межа між селами, край села. Назва географічного обʼєкта є офіційною, її легко віднайти за геолокацією. Піднявшись на саму вершину можна насолодитися дивовижною панорамою Копашнова та сусідніх сіл.

10:10 28.09.2023

Підсумкове, урочисте закриття І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

Сьогодні, 11 травня, у Хустському міському парку культури та відпочинку ім. Героїв Майдану відбулось урочисте закриття міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

16:25 11.05.2023

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура") середньої вікової групи рій «Нова варта"

«Сокіл» («Джура») – всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра, метою якої є військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва.

16:08 02.05.2023