Проєкт "Прозора школа"

Тиждень доброчесності

Тиждень доброчесності в рамках проєкту #прозорашкола стартував 5 грудня. Його мета - знайомство учнів з поняттям «доброчесність». Під час уроку на тему «Конфлікт інтересів» учні 9-А класу поглибили знання про корупцію та про її негативні наслідки, навчилися розпізнавати конфлікт інтересів та як діяти в таких ситуаціях.

17:14 07.12.2023

Всесвітній день доброти

Тиждень доброти в Копашнівському ЗЗСО І-ІІІ розпочинає активний 5-А клас разом з класним керівником Стрижаковою А.В.

19:13 13.11.2023

Створення куточку "Ні корупції!" з учнями 10-Б класу

Продовжуємо роботу в рамках проєкту "Прозора школа". Що таке корупція і як з нею боротись? дізнавалися учні 10-Б класу (класний керівник Сабов С.І.). Родзинкою для них стало створення куточку "Ні корупції!"

14:36 29.05.2023

Інформаційно-виховна година з учнями 5-Б класу на тему: "Академічна доброчесність та її принципи"

Цікаво та змістовно пройшла інформаційна виховна година для учнів 5-Б класу на тему: "Академічна доброчесність та її принципи". Класний керівник Багара Н.І. ознайомила учнів із поняттям "академічна доброчесність", визначила основні принципи її дотримання та порушення та наголосила правила доброчесної поведінки для учнів класу.

18:12 12.05.2023

Круглий стіл на тему: "Знайомство з ботами та інформаційними бульбашками"

Продовжуємо проводити бесіди на тему доброчесності. Класний керівник 11-Б класу Стрижакова А. В. в межах проєкту "Прозора школа" провела з учнями круглий стіл на тему: "Знайомство з ботами та інформаційними бульбашками"

16:55 12.05.2023

Година спілкування з учнями 10-Б класу на тему: "Стоп Фейк"

Формування доброчесного суспільства розпочинається з доброчесного освітнього середовища.У рамках проєкту "Прозора школа" класним керівником Сабов С.І була проведена година спілкування з учнями 10-Б класу на тему:"Стоп Фейк". Особливий інтерес у здобувачів освіти викликало обговорення проблеми "Як самостійно розпізнати фейк?"

15:42 12.05.2023